Total War: Warhammer III představuje Království Kislev
Total War: Warhammer 3 Novinka Total War: Warhammer III představuje Království Kislev

Total War: Warhammer III představuje Království Kislev

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 5. 2021 14:00

Zatímco nám předchozí trailer pro Total War: Warhammer III ukázal souboje v zemi ohně a lávy, tentokrát nás Creative Assembly společně se Segou berou do země sněhu a ledu, tedy do Království Kislev, nejsevernějšího národa Starého Světa.

Reklama
Reklama

  • Warhammer 3 představuje Království Kislev
  • Ledová země využije různorodé typy jednotek

Nový trailer je opět vytvořen přímo v herním enginu a odhaluje příběhové pozadí války, kterou ledová královna Kislev Tzarina Katarina Bokha vede. Jde o jednu z nejsilnějších kouzelnic, které kdy žily, avšak dokáže velice efektně bojovat i na blízko. Samotná armáda bude sestávat z mnoha jednotek jak na blízko, tak na dálku, využije i kavalérie s ledními medvědy. 

Kislev je vůbec první národ, který Sega takto detailně představuje. Zatím víme také o připravovaných Khorne, Nurgle, Tzeentch, Slaanesh a Cathay, vývojáři ale slibují ještě další, stále neodhalené národy či strany konfliktu. Total War: Warhammer III by měl vyjít ke konci roku na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz