Saints Row v nové ukázce zve na projížďku městem Santo Ileso
Saints Row 2022 Novinka Saints Row v nové ukázce zve na projížďku městem Santo Ileso

Saints Row v nové ukázce zve na projížďku městem Santo Ileso

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 10. 2021 10:05

Jednou z nově oznámených her na letošním Gamescomu byl reboot série Saints Row. Už jsme měli možnost vidět pár záběrů přímo ze hry, další ukázka se soustředí na kouzlo otevřeného světa.

Reklama
Reklama

  • Objevila se ukázka z chystaného rebootu Saints Row 
  • Zaměřuje se na projížďku/procházku městem Santo Ileso
  • Jde o záběry z pre-alpha verze

Nedá se úplně říct, že by reboot udělal radost všem fanouškům této značky. Někteří jsou nespokojeni s tím, že se vývojáři odklonili od bláznivé over-the-top akce, přízemní vyprávění z amerického jihozápadu se jim zkrátka nepozdává. 

Studio Volition nicméně nové vizi věží a za konceptem si stojí. V novém videu hráčům představilo podobu městečka Santo Ileso, kde se odehrává veškeré dění. Ukázka pochází od magazínu Game Informer, zachycuje jízdu buginou mimo hlavní komunikace, v druhé části pak redaktoři vyrazili na procházku do centra, kde potkali některé rezidenty.

Sluší se dodat, že jde o záběry z pre-alpha verze, není tedy ještě úplně začištěná. Celkově ale dává poměrně jasnou představu o tom, jak vypadá život ve zdejším otevřeném světě. Nové Saints Row vyjde 25. února na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a také na PC, kde bude k dispozici exkluzivně v obchodu Epic Games Store.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz