Sackboy příští měsíc vběhne na mobily, a to doslova. Již nyní se můžete předběžně zaregistrovat
i Zdroj: Exient / Sony Interactive Entertainment
Novinka Sackboy příští měsíc vběhne na mobily, a to doslova. Již nyní se můžete předběžně zaregistrovat

Sackboy příští měsíc vběhne na mobily, a to doslova. Již nyní se můžete předběžně zaregistrovat

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 1. 2023 15:06

Není žádné tajemství, že společnost Sony hodlá nabídnout své značky také na mobilech. Na zařízení se systémy Android a iOS brzy zavítá oblíbený Sackboy.

Reklama

  • Sackboy Ultimate je free-to-play titul mířící na Android a iOS
  • Hra vyjde 21. února
  • Už nyní se můžete předběžně zaregistrovat v obchodě Google Play

Sackboy bude i nadále praktikovat své oblíbené aktivity, tedy běh a poskakování přes všemožné překážky. Ultimate Sackboy se zatím profiluje jako takzvaný “endless runner”, na hadráčka tedy čekají zdánlivě nekonečné překážkové dráhy. O hře jsme se poprvé dozvěděli minulý rok v létě.

Během sprintu se bude muset vyhnout všem nástrahám a proplést se pod nohama dobře známých padouchů z Craftworldu. K dispozici budou různé režimy, za úspěchy získáte nějaký ten peníz, takže si následně můžete koupit něco pěkného na sebe. Bláznivé oblečky a kostýmy jsou ostatně důležitou součástí her se Sackboyem.

Ultimate Sackboy připravuje studio Exient, které se naposledy postaralo o mobilní verzi Lemmings. Free-to-play titul dorazí 21. února, už nyní můžete navštívit Google Play a předběžně se zaregistrovat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz