hPod #806 nakonec z důvodu technických problémů nejvyde v obvyklém čase. Uslyšíme se v pátek! Omlouváme se.
S Breakpointem vládne nespokojenost
Hrej.cz Novinka

S Breakpointem vládne nespokojenost

Marek Selinger

Marek Selinger

25. 10. 2019 07:40 3
Reklama
Reklama

Od novinky Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint možná dost hráčů očekávalo navázání na relativně povedený díl Wildlands z před dvou let. To se však tak úplně nestalo, Kuba sice titulu udělil tři body z pěti, ale spousta novinářů ve světě bylo výrazně kritičtějších. O tom, že Breakpoint je vlastně neúspěchem, hovořil ve finanční zprávě Ubisoftu i šéf celé společnosti Yves Guillemot.

A ten se nebál si nasypat popel na hlavu. „Zatímco na E3, Gamescomu i dalších akcí se zdálo, že kvalita hry je v pořádku, přijetí v recenzích i prodeje během prvních pár týdnů byly značným zklamáním,“ konstatuje CEO francouzského vydavatele. Nicméně ani po takto špatném přijetí vývojáři neskládají zbraně a slibují dlouhodobou podporu: „Jak už jsme učinili u starších titulů, i zde budeme pokračovat ve vylepšování Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint a v naslouchání komunitě s ohledem na nutné změny,“ slibuje lepší zítřky Guillemot.

Jak vidno, i Ubisoft si je nepovedeného přijetí dobře vědom, nicméně zůstává otázkou, zdali hráči vlastně ještě budou mít o titul zájem. Technické nedostatky a chybná designová rozhodnutí totiž odsoudily Breakpoint ke ztrátě pozic vybudované předchozím dílem. Avšak jak už jsme viděli v případě Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, francouzský gigant umí z dlouhodobého hlediska se svými hrami velmi slušně pracovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz