Rotace map ve Warzone není technicky možná, režim nebyl uzpůsoben pro dlouhodobou podporu. Activision takový úspěch nečekal, tvrdí jeden z vývojářů
i Zdroj: YouTube - Call of Duty
Call of Duty: Warzone Novinka Rotace map ve Warzone není technicky možná, režim nebyl uzpůsoben pro dlouhodobou podporu. Activision takový úspěch nečekal, tvrdí jeden z vývojářů

Rotace map ve Warzone není technicky možná, režim nebyl uzpůsoben pro dlouhodobou podporu. Activision takový úspěch nečekal, tvrdí jeden z vývojářů

Radek Raudenský

Radek Raudenský

29. 3. 2022 13:37 1

Když Call of Duty: Warzone přišlo s novou mapou Pacifiku, spousta hráčů si na stav hry začala stěžovat. Warzone trpěl spoustou problémů a hráčům nevyhovovalo rozložení prostředí. Volali tak po rotaci map, která je běžná například v konkurenčním PUBG. Dle jednoho z vývojářů to ale není možné.

Reklama
Reklama

  • Jeden z vedoucích vývojářů prozradil, že rotace map ve Warzone není možná
  • Problém je technický, vadí tomu i velikost hry
  • Pro Warzone se ale chystají novinky

Prozradil to Josh Bridge, jeden z vedoucích vývojářů, v rozhovoru s youtuberem TeeP. „Chceme to. Všichni to chceme. Je tu ale technický problém. Instalační a reinstalační velikosti jsou prostě až moc velké,“ prozradil Bridge. Už ten fakt, že se hra pravidelně aktualizuje, prý způsobuje pravidelný úbytek hráčů.

Problémem je také to, že Warzone nebyl vyvíjen pro dlouhodobou podporu, Activision zároveň nepočítal s tím, že bude režim tolik populární. „Verdansk nebyl uzpůsobený pro to, aby se do něj přidalo 180 zbraní.“  Novinky se ale chystají. Bridge láká na to, že Activision chce dále zkoumat, co je možné tvořit s tak velkým počtem hráčů a rozlehlou mapou. Bohužel ale rotace map to nebude.

Jednou z velkých chystaných novinek je tvorba mobilní verze populárního battle royale režimu. Warzone se má objevit i na dotykových obrazovkách.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz