Hrej.cz Red Dead Redemption 2 Novinka

Rockstar naznačuje obsah letní aktualizace pro Red Dead Online. Hráči jsou nespokojeni

Radek Raudenský
Radek Raudenský
10. 6. 2021 16:15 1 Sdílej:

Zatímco GTA Online se těší velké popularitě hráčů i velké podpory ze strany Rockstar Games, Red Dead Online už takové štěstí nemá. I když je hra neskutečně detailní a člověk by si mohl říct, že po zkušenosti z GTA Online bude zářit i Red Dead Online, opak je pravdou.

Reklama
Reklama

  • Rockstar naznačuje vykrádání kempů a domů v novém updatu do Red Dead Online
  • Hráči jsou ale nespokojeni, komunita volá po loupení bank
  • Přesné informace o dalších aktualizacích zatím neznáme

Rockstar před nedávno naznačil změnu ve svém přístupu. Tu mělo značit i rozdělení hry a zpřístupnění Online části za mnohem menší částku, obsah do hry ale stále nepřibývá. A ve velkém se to nezmění ani s novým updatem, který Rockstar oznámil. Měl by přinést různé „nezákonné“ činnosti jako vykrádání domů nebo táborů. Oznámení velice prosté, další informace by ale dle slov vývojářů měly dorazit brzy.

Reakce hráčů jsou však opět negativní. Nespokojenost ostatně trvá poměrně dlouho – v minulém roce se hráči převlékali za klauny v reakci na nedostatek obsahu ve hře, nové oznámení kritizují i za to, že Rockstar ignoruje volání po vykrádání bank. A není se čemu divit. Od začátku roku do hry dorazila akorát nová role naturalisty, několik sólo misí a závody. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz