Hrej.cz Novinka

Ridley Scott komentuje parodii na Apple

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
1. 9. 2020 13:58 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Jedním z nejzajímavějších prvků probíhajícího sporu mezi společnostmi Epic a Apple se stala reklama Nineteen-Eighty Fortnite, skrze kterou herní vývojáři útočili na výrobce telefonů a jeho “kapitalistické zlo”. Obskurní video nyní okomentoval i samotný tvůrce předlohy, režisér Ridley Scott.

Režisér, který v roce 1984 během Super Bowlu uhranul svět reklamou na tehdejší přelomový kus hardwaru z dílen Apple, Macintosh, video okomentoval pro server IGN. 

„Na jednu stranu by mi měl lichotit ten fakt, že okopírovali reklamu snímek po snímku. Ale je škoda, že je její poselství tak všední, když mohli místo toho mluvit o demokracii nebo ještě mocnějších problémech. A to neudělali. Myslím si, že je ta animace skvělá, nápad byl skvělý, ale poselství je ‚eh‘,“ vyjádřil jisté rozčarování nad případem. Samotná inspirace a parodie mu tedy nevadí, poselství Epicu ale považuje za zbytečné a malicherné.

Během víkendu spor dále pokračoval. Apple dostál svých slibů a zrušil Epic Games jejich vývojářské účty na platformě iOS. Z obchodu tedy definitivně mizí Fortnite nebo Infinity Blades. Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz