Hrej.cz Novinka

Returnal je gold, hru shrnuje nový trailer

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
26. 3. 2021 06:47 1 Sdílej:

V týdnu opět došlo na několik odkladů, Back 4 Blood se představí až v říjnu, Humankind snad v srpnu. A kdo ví, jak to nakonec bude s Halo Infinite. Zhruba za měsíc by se měla objevit rogue-like akce Returnal. Poslední informace naznačují, že přistání na planetě Atropos skutečně proběhne v avizovaném termínu.

Reklama
Reklama

Autoři totiž na Twitteru oznámili, že je připraven finální build, hra tedy může zamířit do lisoven. V příspěvku se děkuje vývojářům z Housemarque, PlayStation Studios a dalším týmům, které se na produkci podílely.

 

Z posledních měsíců sice máme k dispozici celou řadu trailerů, skrze které autoři novou IP prezentovali. Podobných ukázek ale pravděpodobně nikdy nebude dost. Další se objevila během Future Games Show, v necelých třech minutách shrnuje vše, co byste o Returnal měli vědět.

Jak už bylo řečeno, novinka vychází už za měsíc, termín vydání je stanoven na 30. dubna. Jde o exkluzivitu pro PlayStation 5.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz