Remastery Persona 3 Portable a Persona 4 Golden mají konečně datum vydání. Obě hry vyjdou současně
i Zdroj: Sega / Atlus
Persona 4 Novinka Remastery Persona 3 Portable a Persona 4 Golden mají konečně datum vydání. Obě hry vyjdou současně

Remastery Persona 3 Portable a Persona 4 Golden mají konečně datum vydání. Obě hry vyjdou současně

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

9. 10. 2022 08:05 1

Moderní konzolové porty Persona 3 Portable a Persona 4 Golden vyjdou společně na začátku příštího roku. Po vydání Persona 5 Royal, kterého se uživatelé Xboxu, PC a Switche konečně dočkají 21. října, dojde i na zbytek moderních dílů 19. ledna 2023.

Reklama

  • Atlus oznamuje datum vydání Persona 3 Portable a Persona 4 Golden pro moderní platformy
  • Obě hry zamíří na PC i současné a starší konzole 19. ledna 2023

Třetí a zejména čtvrtý díl série, který si alespoň podle mě stále zaslouženě drží svůj kultovní status, zamíří při vydání na Xbox One, Xbox Series, PS4, PS5, PC a Switch. Jak už bylo navíc potvrzeno na letním vysílání Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 v rámci všech platforem Microsoftu, tedy Xboxu a PC, se hráči dočkají i v rámci Game Passu. Totéž platí i u pátého dílu.

Co se týče budoucnosti, zde vydavatel zatím podezřele mlčí. Dlouho se věřilo, že k odhalení regulérního šestého dílu série dojde na počest zakončení oslav jejího 25. výročí, nicméně Atlus naznačil, že se tak nestane. Jeho chystané koncertní vystoupení, které připadá na konec oslav tento měsíc a kde byly dříve odhaleny některé starší hry, bude podle oficiálního vysvětlení prosta jakéhokoli herního oznámení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz