Remake Lords of the Fallen už se zase jmenuje jen… Lords of the Fallen
i Zdroj: Hexworks / CI Games
Lords of the Fallen Novinka Remake Lords of the Fallen už se zase jmenuje jen… Lords of the Fallen

Remake Lords of the Fallen už se zase jmenuje jen… Lords of the Fallen

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

23. 3. 2023 15:21

Studio Hexworks v rámci akce State of Unreal ukázalo další záběry z chystaného remaku soulsovky Lords of the Fallen. Ten původně měl mít prakticky stejný název, jen s určitým členem “The”, nakonec ale název bude skutečně úplně identický jako u verze z roku 2014. Hra nicméně vypadá moc pěkně.

Reklama

  • Remake Lords of the Fallen mění jméno na původní podobu
  • Trailer ukazuje možnosti Unreal Engine 5

Lords of the Fallen poběží na Unreal Enginu páté generace a trailer se tím mohutně chlubí. Záběry tak ukazují například vysoce detailní editor postavy s celou řadou úprav detailů, dynamických změn obličejových rysů a tak dále. Potěší i velmi detailně zpracované oblečení s jednotlivými švy nebo škrábanci. Pozadu nezůstává ani herní prostředí s vysoce detailními odlesky, texturami, modely a realistickým nasvětlením. To demonstruje i trochu bizarní letka světélkujících koulí v části se schodištěm. Procházka po nehostinném světě Lords of the Fallen má být prostě pastvou pro oči.

Nová technologie také umožňuje rychlé přepínání mezi světy živých a mrtvých, které mají údajně působit opravdu propojeně, jako dvě strany zrcadla. O kvalitách grafiky se můžete na vlastní oči přesvědčit ve videu výše.

Lords of the Fallen vyjdou na PC, Xbox Series a PlayStation 5 během letošního roku.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro hodnocení a psaní komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama