Red Dead Online dostává další aktualizaci, přináší nové mise a AMD FSR 2.0
i Zdroj: Rockstar
Novinka Red Dead Online dostává další aktualizaci, přináší nové mise a AMD FSR 2.0

Red Dead Online dostává další aktualizaci, přináší nové mise a AMD FSR 2.0

Radek Raudenský

Radek Raudenský

8. 9. 2022 12:28

Red Dead Online si za svou dobu existence prožilo opravdu mnoho. Hráči při vydání očekávali stejnou péči jako v případě Grand Theft Auto Online, k tomu ale nedošlo. Rockstar postupně osekával podporu hry, na to konto hráči pořádali „protesty“, které ale bohužel ničemu nepomohly. Studio nakonec oficiálně oznámilo konec obsahové podpory, i přes to ale do hry nyní zamířila poměrně bohatá aktualizace.

Reklama


Patch pod číslem 1.31 se už dostal do hry a v průměru si musíte připravit 5 GB místa na disku. Mimo drobných oprav se hráči dočkali trojice nových telegram misí, a to Bad Faith, Strong Medicine a Sow and Reap. Každou z nich je možné hrát solo či s ostatními hráči. Pro další tři mise (Rich Pickings, Outrider a A One Horse Deal) se zase vytvořily tři nové lokace.

Menším bonusem pak je možnost odesílat telegramy jak z kempu, tak z menu. PC hráči se zase mohou těšit na implementaci technologie AMD FSR 2.0, která navyšuje počet snímků za sekundu díky umělé inteligenci a upscalingu. Co se oprav týče, hráči by se již neměli zasekávat v menu a opravila se možnost vyhazovat nechtěné účastníky ze serveru.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz