Hrej.cz Novinka

Rainbow Six Quarantine mění název

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
16. 2. 2021 08:16 Sdílej:

Ubisoft během minulého týdne naznačil, že zvažuje změnu názvu chystané akce Rainbow Six Quarantine. Nyní se zdá, že k úpravě označení skutečně došlo, přestože společnost oficiální cestou zatím nic neoznámila.

Reklama
Reklama

Server ORBISPatches.com poukázal na skutečnost, že byl na PSN nahrán day one patch o velikosti 14,2 GB. Obsah souborů byl následně zveřejněn na stránkách MP1st.com. Našla se grafika, která bude zřejmě použita v dashboardu a během spouštění hry, v souborech se nacházely také ikony pro uložené pozice.

Na jednom z obrázků je vidět název hry. Už se ale nejedná o Quarantine, novinka série Rainbow Six bude zřejmě prezentována s podtitulem Parasite. Změna názvu je logická, pojem karanténa je nyní po celém světě spojován s pandemií koronaviru, což se Ubisoftu do krámu nehodí.

O samotné hře stále nemáme mnoho informací. Víme pouze, že půjde o kooperativní PvE střílečku, která bude navazovat na události eventu Outbreak, jenž se objevil v Rainbow Six Siege. O produkci se stará nově vzniklý tým operující ve studiu Ubisoft Montreal.

Na oficiální potvrzení si ještě budeme muset počkat. S trochou štěstí by však mohlo přijít se zajímavým trailerem. Je koneckonců na čase, aby Ubisoft začal o novince více mluvit. Její vydání chce totiž stihnout do konce září letošního roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz