Promyšlených psychologických her není nikdy dost. V Incoherence se podíváte do zvracené mysli
i Zdroj: Google Play / Glitch Games
Mobilní hraní Incoherence Novinka Promyšlených psychologických her není nikdy dost. V Incoherence se podíváte do zvracené mysli

Promyšlených psychologických her není nikdy dost. V Incoherence se podíváte do zvracené mysli

Jakub Fišer

Jakub Fišer

17. 6. 2022 08:45

Vývojářské studio Glitch Games pracuje na novém titulu. Podle všeho má jít o logickou point-and-click adventuru, která vyjde kromě PC také na mobilní zařízení. A z prvního traileru nutno uznat, že vizuálně vypadá jednoduše skvěle.

Reklama
Reklama

  • Incoherence je nová psychologická adventura s prvky thrilleru
  • Příběh vás vezme na neznámé místo a musíte zjistit, co tam děláte
  • Titul vyjde 30. června a to pro Steam, Android a iOS/iPadOS

Kéž by každá logická adventura vypadala jako Incoherence, chtělo by se říct. Novinka od Glitch Games vypadá (alespoň dle prvního traileru) velmi povedeně. Silnou stránkou by měl být příběh – hráč totiž bude procházet myslí částečně vyšinutého člověka. Anebo takhle vypadá mysl každého z nás, protože každý je tak trochu blázen? I na tyto otázky můžete ve hře hledat odpovědi.

Hra začíná v bílé místnosti s poházenými předměty, s nimiž lze interagovat a propracovávat se k rozličným puzzlům a logickým hádankám. Samotná atmosféra působí dost idylicky, jak ale víme, půjde pravděpodobně o zdání. Nelze sice očekávat takový horor jako ve filmu Cela z roku 2000, nicméně rozhodně nebude nouze o překvapivé výjevy.

Podle aktuálních informací je Incoherence na Google Play a Apple App Store v rámci předběžné registrace (to znamená, že jakmile vyjde, okamžitě se vám nainstaluje do telefonu). Kromě těchto platforem bude dostupná i na Steamu a obchodech itch.io a Amazon Appstore. Finální datum vydání tvůrci oznámili na 30. června 2022. Cena pro mobilní platformy je 99 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz