Proč je Henry Cavill správným Geraltem?
Novinka Proč je Henry Cavill správným Geraltem?

Proč je Henry Cavill správným Geraltem?

Aleš Tihlařík

Aleš Tihlařík

6. 9. 2018 12:40 17
Reklama
Reklama

Nedlouho po představení Henryho Cavilla jako hlavní hvězdy seriálu Zaklínač od Netflixu se veřejnost rozdělila na dva tábory – zatímco jeden je výběrem příjemně potěšen, tomu druhému ostře řezané rysy, uhrančivý pohled a superhrdinská brada Cavilla ke Geraltovi nesedí. Šéfka projektu, Lauren Hissrichová, se tedy o důvodech jeho angažování rozpovídala, a její argumenty by zastánce druhého názoru mohly přesvědčit o tom, že Bílý vlk byl obsazen správně.

„S Henrym jsme se setkali v dubnu. Mezi tím jsem se potkala se stovkami dalších potenciálních Geraltů, ze kterých byla spousta úžasná. Ale nikdy jsem nezapomněla na Henryho chápání Geraltovy síly a brutality, a co je hlavní, také jeho důvtipu i zranitelnosti. Jelikož je fanouškem série, tak viděl za stránky scénáře, viděl lidské spojení, které Geralt potřebuje, ačkoliv se jej snaží potlačovat při každé příležitosti. V Henrym jsem viděla Geraltovo srdce.“

Možná až příliš silná slova, nám ale nezbývá nic jiného než Hissrichové věřit. Spolu s povídáním o Cavillovi také Hissrichová sdílela obrázek, na kterém se pod seriálem skví datum 2019 – vypadá to tedy, že se seriálu navzdory očekáváním dočkáme už příští rok.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz