Příští týden můžeme vyzkoušet Predátora
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Příští týden můžeme vyzkoušet Predátora

Příští týden můžeme vyzkoušet Predátora

David Plecháček

David Plecháček

Reklama

Jaro ve znamení „ochutnávání“ všelijakých her pokračuje. Je jich tolik, že si doslova můžete vybírat, kde strávíte dlouhé hodiny. Tentokrát přicházíme se zprávou o hře, která ještě nevyšla. Vývojáři z IllFonic totiž na příští týden chystají Predator: Hunting Grounds. Hra bude zdarma dostupná opět přes víkend, v období mezi 27. a 29. březnem.

Nový Predator se poprvé ukázal na State of Play loni v květnu, prakticky rok před plánovaným vydáním. To je stanovené na 24. dubna. Od té doby se o hře dozvídáme čím dál tím víc. Základní informací je to, že se jedná o asymetrický multiplayer, v němž se skupina vojáků vydá na lov predátora (ve skutečnosti je situace spíše opačná).

Víkend zdarma tak není jen o tom vyzkoušet si novinku, ale především testem pro IllFonic, jestli vše funguje tak, jak má. Ačkoliv jej vývojáři nenazývají otevřenou betaverzí, feedback od hráčů jim jistojistě pomůže k tomu, aby vyladili poslední detaily. Ačkoliv se hra poprvé představila na State of Play, což je série videí představující spíše menší tituly pro PlayStation, Predator: Hunting Grounds bude dostupné i na PC coby exkluzivita na Epic Games Store. I tam samozřejmě free-to-play víkend příští týden proběhne.

Níže se můžete podívat na starší gameplay video, které ukazuje základní principy. Hrajete-li za predátora, budete hrát z third-person perspektivy. Jeho schopnosti vám pomohou vystopovat pět nebožáků, které budete muset postupně vyřídit. Jejich úkol, z jejich pohledu ve first-person, je přežít. Vzhledem k jejich omezeným možnostem bude jejich největší silnou stránkou kooperace a dobrá muška.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama