Primitive je open-world survival adventura z pravěku, běží na Unreal Engine 5
i Zdroj: Games Box
Novinka Primitive je open-world survival adventura z pravěku, běží na Unreal Engine 5

Primitive je open-world survival adventura z pravěku, běží na Unreal Engine 5

Radek Raudenský

Radek Raudenský

7. 12. 2022 12:44

Relativně neznámé studio Games Box oznámilo velice zajímavou hru Primitive. Ta se poměrně netradičně odehrává v pravěku, přičemž má jít o open-world survival adventuru. Aby nezvyklých kombinací nebylo málo, vývojáři potvrdili, že hra poběží na novém enginu Unreal Engine 5.

Reklama

  • Studio Games Box odhalilo projekt Primitive
  • Hra se odehrává v pravěku, půjde o akční survival adventuru
  • Poběží na Unreal Engine 5

Hra se má soustředit na singleplayer, máme se dočkat celé řady různých mechanismů včetně přežívání, soubojů, průzkumu světa, lovení zvířat, výrobu nástrojů nebo stavění úkrytů. Kromě tehdejších zvířat, jako mamuti či tygři, budeme čelit také nepřátelským kmenům.

Dle ředitele Games Box Tomasze Supela je projekt stále na začátku vývoje, už teď se ale nebojí porovnávat svou hru s Far Cry Primal. Dle jeho slov ale Primitive nabídne více realistický přístup, který ukáže reálný charakter pravěku – kde rozhodovala zejména hrubá síla a boj o moc. Bohužel hra stále nemá datum vydání. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz