Prezident Activision Blizzard odchází. Bude vést firmu, jenž vytvořila NFT Bored Ape Yacht Club či Cryptopunks
i Zdroj: Game News
Novinka Prezident Activision Blizzard odchází. Bude vést firmu, jenž vytvořila NFT Bored Ape Yacht Club či Cryptopunks

Prezident Activision Blizzard odchází. Bude vést firmu, jenž vytvořila NFT Bored Ape Yacht Club či Cryptopunks

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 12. 2022 10:25

Activision Blizzard se od počátku tohoto roku pravidelně objevuje nejen v našich novinkách, a to především kvůli stále plánované akvizici ze strany Microsoftu. Tentokrát se zpráva týká zajímavé změny ve vedení, ze studia totiž odchází prezident a COO Daniel Alegre, jehož dohoda končí na konci března.

Reklama

  • Daniel Alegre v březnu příštího roku odejde z Activision Blizzard
  • Jeho další cesta povede do Yuga Labs, které vytvořilo jedny z největších NFT

Tato zpráva se objevila včera s tím, že Daniel Alegre pouze řekl, že jde za novou příležitostí. Magazín Bloomberg následně odhalil, že se Alegre rozhodl připojit do společnosti Yuga Labs – pro mnohé známé jméno, jelikož jde o tvůrce jedněch z největších NFT na světě.

Přesněji má Yuga Labs na svědomí Bored Ape Yacht Club, Cryptopunks či Otherside. Zprávu nakonec potvrdil jak Alegre, tak samotná firma, do které prezident přejde. Alegre by zde měl zastoupit roli CEO. Důvod tohoto velkého kroku není známý – hráči spekulují, zdali se Alegre chce vyhnout dalším problémům okolo chystané akvizice, nebo zdali Yuga Labs nabídlo nabídku, která nešla odmítnout, a společně budou tvořit budoucnost Web3 gamingu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz