Předplatné Ubisoft+ zamíří na PlayStation i Xbox, součástí PS Plus bude jeho méně nabitá verze Classics
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Předplatné Ubisoft+ zamíří na PlayStation i Xbox, součástí PS Plus bude jeho méně nabitá verze Classics

Předplatné Ubisoft+ zamíří na PlayStation i Xbox, součástí PS Plus bude jeho méně nabitá verze Classics

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

16. 5. 2022 15:09

V uplynulých týdnech spekulace hovořily o rozšíření předplatného Ubisoft+ na konzole Xbox, první vlaštovkou je ale nakonec “modrá” konkurence. Francouzský vydavatel oznámil, že své předplatné brzy zpřístupní na konzolích PlayStation a zřejmě i Xbox. Navíc odhalil novou, menší variantu, jako součást předplatného PlayStation Plus.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft+ míří na konzole
  • Nejdříve se objeví jeho méně obsáhlá verze Ubisoft+ Classics v předplatném PS Plus
  • Pak má přijít i plnohodnotná služba na PlayStation
  • Zpráva zmiňuje také Xbox, ale jen velmi zkratkovitě

Služba Ubisoft+ byla zatím dostupná jen na počítačích a Stadii. Nabízí kompletní knihovnu titulů vydavatele v nejvyšších edicích, tedy včetně všeho dodatečného a stahovatelného obsahu, v den vydání. PlayStation bude zřejmě první konzolovou platformou, kde se objeví, i když zatím není jasné kdy. V titulku tiskové zprávy o tom sice není zmínka, v textu je ale zmíněna i platforma Xbox, kde by Ubisoft+ “nakonec měl být také”.

PlayStation se dostává do popředí zřejmě proto, že Ubisoft v rámci služeb PS Plus nabídne i novou variantu Ubisoft+ Classics. Ta nabídne menší, vybranější katalog největších hitů. Hráči za ní navíc nezaplatí v zásadě nic navíc, bude totiž součástí dvou dražších úrovní přepracovaného předplatného PS Plus (Extra a Premium/Deluxe). 

Při spuštění služby (v Evropě naplánované na 23. června) se v ní objeví celkem 27 titulů včetně Assassin’s Creed Valhalla, The Crew 2, Far Cry 4, Steep nebo Trackmania Turbo. Kompletní seznam si můžete prohlédnout v původní zprávě a tvoří ho především hry staršího data. Ubisoft ale slibuje, že se do konce roku rozšíří na zhruba 50 her.

Jsme zvědaví, zda se v nějaké podobě stane Ubisoft+ součástí i předplatného Xbox Game Pass.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz