Praštěná open-world adventura DokeV se ukazuje v novém videu
Novinka Praštěná open-world adventura DokeV se ukazuje v novém videu

Praštěná open-world adventura DokeV se ukazuje v novém videu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

14. 10. 2021 10:00

Na letošní akci Opening Night Live, která je již nedílnou součástí veletrhu Gamescom, nechyběly ani hry, nad nimiž zůstával rozum stát. Do této kategorie spadá i DokeV, open-world adventura napěchovaná zvláštními aktivitami. A právě k ní se objevily další záběry.

Reklama
Reklama

  • Video ukazuje záběry ze hry DokeV
  • Hra se přeorientovala z MMO na singleplayerovou akční adventuru
  • Hráči budou sbírat potvory zvané Dokebi

V traileru z ONL hra budila podezření, zda vůbec existuje. Chyběly ostatně podstatné informace, projekt nenabídl ani orientační termín vydání, o platformách ani nemluvě. Čerstvé video ale napovídá, že by nakonec opravdu mohlo jít o skutečnou videohru.

Projekt má na svědomí studio Pearl Abyss, které stojí za dobře známým MMO Black Desert Online. I DokeV se měl podle původních plánů zařadit do žánru masivní onlinovek, vývojáři se ale nakonec rozhodli jít trochu jiným směrem. Nyní se dá označit jako akční adventura, v níž se hráči budou věnovat hledání a sbírání potvor zvaných Dokebi. Nově jde o singleplayerové dobrodružství s podporou multiplayeru.

Dokebi jsou inspirovány korejským folklórem, ve hře vystupují jako věrní parťáci. Hráče doprovází při dalších aktivitách, jako jsou souboje s bossy, rybaření nebo jízda na kole, skejtu či bruslích. Právě objevování veselého světa patří mezi základní pilíře celého zážitku. Více prozradí zmíněné video.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz