Hrej.cz Novinka

Pracovní nabídka prozrazuje, na jakém enginu běží Fable. Turn10 pracuje na celkem třech velkých titulech

radek-raudensky
Radek Raudenský
4. 5. 2021 13:06 1 Sdílej:

Minulý rok jsme se na konferenci Xboxu dočkali oficiálního potvrzení vývoje nového Fable pro PC a Xbox Series. O novém pokračování se spekulovalo už delší dobu, po oznámení jsme ale o hře nedostali téměř žádné informace – nejspíše také kvůli tomu, že vydání projektu je ještě daleko.

Reklama
Reklama

  • Turn10 prozrazuje engine, na kterém běží Fable - bude jím ForzaTech
  • Zároveň potvrzuje pomoc při vývoji Fable
  • Turn10 nyní pracuje na třech AAA titulech

Je ale už nepsaným pravidlem, že se o nových hrách dozvídáme střípky informací skrze pracovní nabídky, které budoucím uchazečům a zaměstnancům prozrazují náplň jejich práce. To je i případ Turn10 Studios, které tímto potvrzuje podporu Playground Games a ve svém výpisu prozradilo i engine Fable.

„ForzaTech je engine, nástroj a prostředí pohánějící jak Forza Motorsport, tak Forza Horizon. Kromě přidávání nových funkcí jako je ray tracing chceme rozšířit tento pracovní nástroj o podporu open world akčního RPG – Fable.“

To ale není vše – nabídka pro software inženýra zmiňuje i práci na třech AAA titulech v rámci dvou „milovaných Xbox franšíz“. Je tedy téměř jisté, že Turn10 nyní pracuje i na dalším dílu Forza Horizon.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz