Potvrzeno. Assassin's Creed Valhalla a další hry od Ubisoftu brzy dorazí na Steam
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Potvrzeno. Assassin's Creed Valhalla a další hry od Ubisoftu brzy dorazí na Steam

Potvrzeno. Assassin's Creed Valhalla a další hry od Ubisoftu brzy dorazí na Steam

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 11. 2022 09:02

Pokud si budujete knihovnu her na Steamu, pak vám v ní chybí například Assassin's Creed Valhalla a další kousky od francouzského vydavatele. Ubisoft je totiž nabízí skrze vlastní platformu a konkurenční Epic Games Store. To se však brzy změní.

Reklama


Ubisoft v komentáři pro magazín Eurogamer potvrdil, že Eivor a jeho banda už za dva týdny zakotví také na Steamu. Stane se tak při příležitosti uvolnění posledního updatu, který celé dobrodružství po dvou letech uzavře. Hra zde vyjde 6. prosince.

To ale není vše. Na Steam totiž míří i další tituly. Hráči se dočkají strategie Anno 1800 a free-to-play jízdy na kolečkových bruslích v podobě Roller Champions. U nich však zatím nebyl potvrzen konkrétní termín.

O návratu na Steam se již nějakou dobu diskutovalo, v databázi Ubisoft Connect se totiž v posledních týdnech objevily jisté stopy. Kdo ví, třeba budou brzy následovat i další tituly.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz