potvrzeni-blood-of-bahamut
Novinka Potvrzení Blood of Bahamut

Potvrzení Blood of Bahamut

Zdeněk Princ

Zdeněk Princ

6
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.

Reklama

Na stránce, o které jsme vás informovali včera, ještě stále běží odpočítávání do odhalení nové hry od Square Enix, jenže díky papírovým časopisům víme všechno dříve. Hra se skutečně bude jmenovat Blood of Bahamut a půjde o zcela novou značku RPG pro Nintendo DS. Dle kusých informací můžeme prozradit, že hra bude podporovat čtyřčlennou kooperaci, v níž budete muset kombinovat umění válečníků, kouzelníků a dalších postav, stejně jako v každém jiném, na partu zaměřeném RPG. Samotný název hry má co dočinění s prostředím, v níž se bude hra odehrávat. Přesuneme se totiž do doby, kdy si lidé staví města na zádech obřích a hlavně spících behemotech. Ti se však postupně probouzejí a lidé zjišťují, že jejich domov je vlastně nepřítelem. V této nepříliš šťastné chvíli se ujmete role hlavního hrdiny, Ibukiho, který je obyvatelem města na zádech behemota jménem Giganto. Kromě nelehké situace budete muset bojovat s Yuim, přítelem z dětství, který je ovšem podezříván z toho, že spící monstra probudil.

Ať už to zní sebejaponsky, hlavní myšlenka se nám zdá poměrně zajímavá a určitě bychom se nezlobili, kdyby se Blood of Bahamut podíval i na náš trh. Zdali tomu tak bude, se ale určitě nedozvíme dříve, než skončí tikání hodin na shora avizované stránce. Poté by už mohli být vývojáři sdílnější.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama