Hrej.cz Novinka

Poslechněte si první mini-album k AC:V

Radek Raudenský
Radek Raudenský
29. 7. 2020 13:34 7 Sdílej:
Reklama
Reklama

Série Assassin’s Creed je dle spousty fanoušků skomírající sérií, která se i po restartu stále drží toho svého a neměnného stylu. Co ale Ubisoft díky správným lidem zvládal byl soundtrack. Za něj může z velké části Jesper Kyd, jehož rukopis je na něm vidět.

Vikingský díl by měl být co se soundtracku týče ještě zajímavější. Jesper Kyd se totiž vrací a společně s ním se připojila i Sarah Schachner a norský hudebník Einar Selvik, který skládal hudbu pro seriál Vikingové a zároveň má vlastní hudební skupinu Wardruna, ze které srší norský folklór.

A to, jak bude soundtrack pro Valhallu vypadat, už pomalu ale jistě víme. Mini-album Out of the North je dostupné na Spotify a v tuto chvíli si můžeme poslechnout 7 písniček sloužících jako ukázka hudebního doprovodu nového dílu. Pod třemi je podepsán Jesper Kyd, pod stejným počtem i Schachner. Poslední Hrafnsmál pak patří pod Selvika a najdete v ní jeho typický rukopis známý z písní ze seriálových vikingů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz