Plošinovka Iconoclasts může vyjít na Switchi
Novinka Plošinovka Iconoclasts může vyjít na Switchi

Plošinovka Iconoclasts může vyjít na Switchi

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

29. 3. 2018 13:04
Reklama
Reklama

Joakim Sandberg, tvůrce tuhé plošinovky Iconoclasts, vypustil na svém Twitteru poměrně vypovídající obrázek vypínače elektřiny (což se v angličtině dá vyjádřit mimo jiné také výrazem switch) a nepřímo tím mohl naznačit, kterak by tato nápaditá plošinovka mohla zavítat i na další z platforem.

A návštěva by to přitom mohla být určitě zajímavá – Iconoclasts jsou klasickou nezávislou retro plošinovkou a může fanoušky žánru určitě potěšit. Její největší nevýhoda by přitom v případě Nintenda Switch mohla být její náročnost a s tím spojené nebezpečí v podobě rozčileného hráče. Přeci jen, zahozený ovladač napáchá poněkud méně škody než vzduchem plachtící konzole.

Překvapivé by takové vydání nicméně určitě nebylo, Sandberg již v minulosti vyvíjel i pro Wii U a technologie využitá pro Iconoclasts tuto platformu podporuje, takže vlastně na jednu stranu proč ne. Oficiální to však prozatím stále ještě není.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz