PlayStationu unikl trailer na remake The Last of Us Part 1, potvrzuje se vydání v září
i Zdroj: PlayStation
Novinka PlayStationu unikl trailer na remake The Last of Us Part 1, potvrzuje se vydání v září

PlayStationu unikl trailer na remake The Last of Us Part 1, potvrzuje se vydání v září

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 6. 2022 18:13

Bohužel Microsoft dnes není jediným, který svou vlastní chybou odhalil ještě neveřejný obsah. Stalo se tak i u konkurence, která ale zaznamenala o něco větší zásah – z oficiálního webu PlayStationu totiž unikl trailer na spekulovaný remake The Last of Us Part 1.

Reklama
Reklama

  • Z oficiálního webu PlayStationu unikl trailer na remake The Last of Us
  • Potvrzuje se vydání 2. září letošního roku

Je to pár dní, kdy jsme vás informovali o tajemné zprávě účtu The Snitch, který naznačoval vydání remaku prvního dílu The Last of Us na začátku září. Toto datum se s uniklým trailerem oficiálně potvrzuje, hra přitom zamíří na nový PlayStation 5. Studio pak upozorňuje, že hra se vyvíjí i pro počítač, zdejší datum vydání ale neuvádí.

Co se samotné hry týče, je vidět masivní posun v grafice, čímž by se mohlo potvrdit přepracování prvního dílu v enginu pokračování – naznačuje to tvrzení, že hra byla přepracována od základů pro novou generaci PlayStationu. Dle spekulací by k odhalení mělo dojít už dnes večer v rámci Summer Game Festu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz