PlayStation ukazuje PSVR2 v plné kráse. Láká na klíčové vlastnosti i gameplay záběry
i Zdroj: PlayStation
Novinka PlayStation ukazuje PSVR2 v plné kráse. Láká na klíčové vlastnosti i gameplay záběry

PlayStation ukazuje PSVR2 v plné kráse. Láká na klíčové vlastnosti i gameplay záběry

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 9. 2022 16:14 2

S oficiálním odhalení druhé generace PSVR se PlayStation konečně trochu rozhoupal a z nového headsetu ukazuje více informací. Nově se můžeme podívat na propagační video „Feel a New Real“, které ukazuje nejen headset v plné kráse, ale také záběry ze hraní.

Reklama
Reklama

  • PlayStation ukazuje možnost PSVR2 v novém videu

V tom se především zdůrazňují klíčové vlastnosti nového headsetu. Těmi jsou například 4K displej, který dokáže zobrazit detailní prostředí, zaměřující rendering, který zlepšuje optimalizaci, senzor dotyku prstu na ovladačích nebo třeba Tempest 3D Audio. 

Ve videu se pak můžeme podívat na záběry z mnoha her. Dostává se nám pohled třeba na VR verzi Resident Evil: Village, exkluzivního Horizon: Call of the Mountain nebo Firewall Ultra. Jakmile se dočkáme vydání na začátku příštího roku, musí se majitelé rozloučit se starými tituly – PlayStation už potvrdil, že hry pro první generaci nebudou s PSVR2 kompatibilní.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz