patch-pro-dead-island-konzumuje-savy
Novinka Patch pro Dead Island konzumuje savy

Patch pro Dead Island konzumuje savy

Maggot

Maggot

8. 9. 2011 09:16 2
Reklama
Reklama

Zombie mají rády krev, maso a lidské mozky. Fakt! Klišé zažité již mnoho let se přenáší s dobou i na jiné věci. Zombie z PC verze hry Dead Island dokonce pojídají uložené pozice, jak se mohli přesvědčit majitelé Steam verze. Nový patch totiž velice rád zdevastuje váš herní postup, což pro hráče není až takové překvapení. TItul je zkrátka prolezlý technickými nedostatky a jak se zdá, politika tvůrců celé situaci nijak nepomáhá. Původní Steam verze totiž představovala nedokončený build hry, který neměl být určen k veřejnému vydání. Inu, stalo se.

Záplata, která vám měla hru povznést na originální úroveň místo toho maže uložené pozice. Vývojáři do hry začlenili možnost výběru kapitoly jako malou kompenzaci za způsobené potíže, v budoucnu by se hráči navíc měli dočkat dodatečného obsahu, samozřejmě úplně zdarma. Chyby jsou zrádné, v drtivé většině případů pouze škodí. Ani Dead Island ovšem neušel originálním glitchům, nad kterými zůstává rozum stát a ústní koutky se pomalu rozjíždí do stran. Už teď je ovšem jasné, že laxní přístup vývojářů se projeví nejen na prodejích hry, ale také na jejich výplatních páskách.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz