Paradox oznamuje nové RPG Tyranny
Novinka Paradox oznamuje nové RPG Tyranny

Paradox oznamuje nové RPG Tyranny

Zdeněk Princ

Zdeněk Princ

16. 3. 2016 10:30
Reklama
Reklama

Vývojáři z Obsidian Entertainment si po Pillars of Eternity ani trochu neodpočinou – Paradox je totiž žene do další práce, jejímž výsledkem je Tyranny. Nové RPG se zaměří na tradiční souboj dobra a zla v klasickém fantasy světě se zaměřením na nelineární příběh.

Oproti podobným hrám je sympatické, že tentokrát budou hráči stát na straně zla – odtud pramení i název hry – když se z nich stanou přisluhovači válečného štváče Kyra. Prostřednictvím svých činů pak budou ovlivňovat porobené země, loajalitu, nebo v nich vzbudí strach, aby ještě lépe „přispívali“ svému novému pánovi.

Vývojáři pak slibují, že na hráčích bude ležet celá řada těžkých rozhodnutí, která do značné míry ovlivní svět kolem nich a logicky tím nabídnou i různá vyústění situací, které budou v průběhu hraní vznikat. Podle dosavadních informací bychom si měli zahrát už koncem tohoto roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz