Hrej.cz Novinka

Padesát xCloudových her dostane možnost dotykového ovládání

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
7. 4. 2021 13:14 Sdílej:

Tak trochu ve stínu odhalení bohatých novinek v nabídce předplatné služby Xbox Game Pass zůstalo oznámení, že zhruba padesátka her dostupných ve cloudovém hraní xCloud dostane podporu dotykového ovládání. Bez ovladače si tedy budete moct užívat například Minecraft Dungeons, Slay the Spire nebo Gears 5.

Reklama
Reklama

  • Dotykové ovládání nabídne zhruba 50 dalších her ve službě xCloud
  • Patří mezi ně Gears 5, Minecraft Dungeons nebo Sea of Thieves

Dosud byla nabídka her s dotykovým ovládáním na obrazovce mobilního telefonu nebo tabletu poměrně omezená. U většiny her bylo nutné k přístroji připojit bezdrátový ovladač Xbox, což je například při cestování mírně nepraktické.

Vedle zmíněných titulů se dotykového ovládání dočká například Tell Me Why, Hellblade, Sea of Thieves, Spiritfarer, Donut County, Dead Cells nebo What Remains of Edith Finch. Kompletní výčet nově podporovaných titulů najdete na poměrně miniaturním oficiálním snímku.

Službu xCloud získáte společně s předplatným Xbox Game Pass Ultimate. To v současnosti stojí 339 českých korun měsíčně, první měsíc je pro prvomajitele výhodnější, zaplatí jen 26 korun. Cloudové hraní je zatím dostupné jen na mobilech a tabletech se systémem Android.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz