Oznámen a vydán Postal 4
Novinka Oznámen a vydán Postal 4

Oznámen a vydán Postal 4

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 10. 2019 08:29 3
Reklama
Reklama

Z ničeho nic jsme se dočkali oznámení a vydání Postal 4 společně s novým trailerem. Ten ukazuje to, v čem zkrátka Postal vždy exceloval, tedy naprostý chaos, divné zbraně a spousta krve. Tentokrát se s Postal Dude podíváme do města Edensin.

To nabídne open-world a Postal Dude v něm stráví 5 dní splňováním úkolů, které má napsané na svém listu. Během „Janky Alpha State“ se dočkáme prvních tří dní. Úkoly budeme moct plnit jak násilnou tak nenásilnou cestou a Postal 4 nabídne spoustu zbraní jak letálních, tak neletálních, jako například vodní pistolku Spurt’n’Squirt, kterou můžeme naplnit vodou, benzínem nebo močí.

Early access verze zatím nabízí pouze pondělní list úkolů, který slouží zejména jako tutoriál, díky kterému poznáte veškeré zbraně, které Postal 4 nabízí. Pokud vás titul zaujal, můžete se podívat na early access stránku či na Trello roadmapu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz