Overwatch 2 už žádné další beta testování nenabídne, vývojáři se soustředí na zapracování zpětné vazby
i Zdroj: Blizzard
Novinka Overwatch 2 už žádné další beta testování nenabídne, vývojáři se soustředí na zapracování zpětné vazby

Overwatch 2 už žádné další beta testování nenabídne, vývojáři se soustředí na zapracování zpětné vazby

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 8. 2022 11:35

Overwatch 2 nedostane třetí beta testování, jak se původně předpokládalo. Fanoušci této série se mohli do hry podívat skrze předchozí dvě uzavřená testování, přičemž v každém z nich byl představen nový hrdina a vývojáři se soustředili na různé části hry. V otestování výkonu doufali i hráči na Switchi, dle oficiálního vyjádření se tak ale nejspíše nestane.

Reklama
Reklama

  • Overwatch 2 už nebude mít další beta testy
  • Studio se nyní soustředí na zapracování zpětné vazby

„Víme, že hráči se chtějí opět ponořit do hry a viděli jsme otázky ohledně třetího veřejného beta testování. Zatmco Overwatch 2 testujeme interně každý den, už neplánujeme žádné další veřejné beta testování. Díky cenné zpětné vazbě, kterou jsme získali díky alpha i beta testování, se nyní soustředíme na vydání té vůbec nejlepší hry,“ tvrdí viceprezident Blizzardu Jon Spector. 

Jak jsme již zmínili, velkou škodou je to, že ani jedno z proběhlých testování se neudálo na Nintendo Switch, hráči tedy netuší, jak zde hra poběží. Zároveň nebylo možné vyzkoušet třetího nového hrdinu. Overwatch 2 ale vyjde 4. října v rámci předběžného přístupu, studio Blizzard tak stále bude mít „výmluvu“, pokud náhodou některé části hry nebudou fungovat. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz