Hrej.cz Novinka

Overwatch 2 stále nemá datum vydání

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
22. 2. 2021 08:49 Sdílej:

Ještě před akcí BlizzConline k nám prosakovaly informace k pokračování týmové akce Overwatch 2, podle nichž nabral vývoj nečekané zpoždění. Následně bylo dokonce oficiálně potvrzeno, že hra nevyjde během letošního roku. Ani na BlizzConline nicméně nebyl představen konkrétnější termín.

Reklama
Reklama

Situaci kolem vývoje přiblížil game director Jeff Kaplan. Naznačil, že vývojáři potřebují více času, než pokračování bude vypadat dle jejich představ. Od oznámení v roce 2019 sice výrazně pokročili kupředu, na určení konkrétního data vydání je však zřejmě stále příliš brzy. „Naším cílem je udělat z Overwatch 2 plnohodnotného nástupce první hry,“ vysvětlil Kaplan.

Panel se nicméně věnoval také detailům ke hře. Týkaly se jednotlivých postav, jejichž podoba se v rámci dvojky změní, v ukázce se objevili hrdinové Widowmaker, Pharah, McCree a Reaper. Odhaleny byly také nové mapy – New York a Řím. Diváci si mohli všimnout lepších vizuálů, ale také několika nových herních prvků, třeba písečné nebo sněhové bouře.

Za zmínku stojí také pasivní schopnosti, s nimiž hrdinové získávají nezanedbatelnou výhodu. Záleží především na třídě dané postavy. Tank bude o něco stabilnější, útočníci využijí rychlejšího pohybu, podpora se zase může spolehnout na automatické léčení. Ukázka také naznačila schopnosti jednotlivých hrdinů, třeba Soldier 76 předvedl biotické pole, které se pohybuje v jeho blízkosti a poškozuje nepřátelské jednotky. Více detailů najdete v přiložené ukázce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz