Oficiální představení nového Battlefieldu předbíhá únik dalších záběrů
Hrej.cz Novinka

Oficiální představení nového Battlefieldu předbíhá únik dalších záběrů

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

5. 6. 2021 09:45

Páteční podvečer nabídl další pohled na podobu Battlefieldu, jehož oficiální odhalení připadá na 9. června. Pakliže se tedy neštítíte nízké kvality snímků, můžete práci DICE spatřit už nyní.

Reklama
Reklama

  • Novinku studia DICE potkává další únik screenshotů
  • Záběry mají pocházet z interního testování

Jak už bylo dříve spekulováno a víceméně potvrzeno, série Battlefield se v letošním roce odkloní od pohledu do minulosti a navrátí válečnou vřavu na futuristické bojiště. Samotná sada obrázků, jejichž pravost dodatečně potvrdil autor předchozích úniků, Tom Henderson, má pak podle webu Battlefield News zachycovat interní testování. Předešle uniklé záběry, které utvářeli souvislé video z očekávaného traileru můžete dohledat zde.

Příběhová podstata konfliktu má být podle starších dohadů zakořeněna v nekončícím sporu USA a Ruska, jež nevyhnutelně vyústí v další světovou válku. V ní bychom pak měli coby hráči stanout v kůži námezdních sil, určených k definitivnímu rozhodnutí tohoto globálního sporu jednou pro vždy.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz