O seriál The Last of Us je ještě větší zájem než před týdnem. Připsal si tak rekord HBO
i Zdroj: HBO
Novinka O seriál The Last of Us je ještě větší zájem než před týdnem. Připsal si tak rekord HBO

O seriál The Last of Us je ještě větší zájem než před týdnem. Připsal si tak rekord HBO

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

24. 1. 2023 09:54

Seriálová adaptace postapokalyptické série The Last of Us má za sebou teprve dva díly a už poněkolikáté píšeme o jejích úspěších a rekordech. Podle Variety totiž druhou epizodu bezprostředně po zveřejnění sledovalo o 22 % více diváků než první, což je největší nárůst druhého dílu v historii původních dramatických seriálů HBO Original.

Reklama

  • Druhá epizoda The Last of Us přilákala 5,7 milionu diváků, což je o 22 % víc než ta první
  • Jde o rekord mezi dramaty od HBO
  • Začátek seriálu už vidělo 18 milionů diváků

Zatímco úvodní epizodu podle dat naladilo zhruba 4,7 milionu diváků (což bylo druhé nejvyšší číslo v historii HBO), na druhou epizodu už bylo nažhavených 5,7 milionu diváků. To znamená, že začátek příběhu Joela a Ellie diváky zaujal natolik, že zájem spíše roste než upadá, což je u podobně silně propagovaných seriálů obrovský úspěch.

Ostatně podle HBO první epizodu v mezičase vidělo dalších zhruba 13 milionů diváků, celkový počet se tedy vyšplhal na 18 milionů. V týdnu jsme informovali také o tom, že seriál prudce zvýšil zájem o herní předlohu, která se prodává o stovky procent lépe. Společně se seriálem House of the Dragon pak The Last of Us popularitou zadupává do země starší seriálovou tvorbu HBO včetně velmi úspěšných seriálů Game of Thrones a Euphoria.

Jsme zvědaví, jak se čísla budou vyvíjet s dalšími epizodami. Těch bude ještě sedm, velké finále dorazí 12. března.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz