Novinář propálil cenu PvPvE akce Marathon. Bungie údajně chystá i otevřený betatest
i Zdroj: Bungie / Sony Interactive Entertainment
Marathon Novinka Novinář propálil cenu PvPvE akce Marathon. Bungie údajně chystá i otevřený betatest

Novinář propálil cenu PvPvE akce Marathon. Bungie údajně chystá i otevřený betatest

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5 Xbox Xbox Series X/S

Paul Tassi nabízí další informace k chystané hře od autorů Destiny.

Reklama


  • Marathon se údajně bude prodávat za 40 dolarů
  • V srpnu podle všeho dojde ke spuštění otevřeného betatestu

Mnozí předpokládali, že PvPvE akce Marathon využije free-to-play modelu, studio Bungie však upozornilo, že tomu tak nebude. Paul Tassi v článku magazínu Forbes naznačuje, že se bude prodávat za velmi přívětivou cenu.

Na základě informací od svých zdrojů zmiňuje, že by pořízení hry mělo vyjít na 40 dolarů. V této cenové hladině se hry od Sony občas pohybují, jako příklad mohou posloužit tituly Helldivers 2 nebo Concord.

Tassi zároveň uvedl, že Bungie momentálně o přechodu na free-to-play model neuvažuje. Přesto hru zřejmě budete moct vyzkoušet, aniž byste museli sáhnout po platební kartě. Na srpen se totiž údajně chystá otevřená beta. Posléze by měly být spuštěny předobjednávky, k dispozici budou různé edice.

Marathon dorazí 23. září. Už 23. dubna odstartuje uzavřený test, v této souvislosti se sluší zmínit, že Bungie nedávno zrušilo NDA, zúčastnění hráči se tedy budou moct svobodně podělit o své dojmy a šířit záběry. 


Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama