Hrej.cz Novinka

Nové Nintendo 3DS dorazilo do redakce!

zdenek-princ
Zdeněk Princ
30. 1. 2015 16:40 13 Sdílej:
Reklama
Reklama

Ještě před několika týdny nebylo vůbec jisté, kdy se v Evropě objeví nová revize handheldu 3DS a hle, před krátkou chvílí nám obě verze - tedy standardní i XL - přistály v redakci. Mají všechno, co zástupci Nintenda slibovali a vedle malého C Sticku, alias analogového kloboučku na pravé straně, nás uchvátilo zejména zpracování horního 3D displeje.

Pokud jsme si kdy stěžovali, že efekt trojrozměrného obrazu s výraznou hloubkou jde u staršího 3DS využít jen v laboratorních podmínkách - rozuměj s hlavou strnule upřenou kolmo k displeji - pak už toto tvrzení neplatí. Těžko říct, co za magii se v novém 3DS skrývá (tak dobře, je to technologie Super-Stable 3D) a jak vlastně funguje (fajn, sleduje pohyb vaší hlavy), faktem ale je, že funguje naprosto skvěle. Nebo možná - NAPROSTO SKVĚLE! Konečně má smysl vyrazit se zapnutým 3D efektem i do terénu a neřešit šilhání a nastupující bolest hlavy.

Na víkend si pak obě konzolky bere s sebou domů Vojta Dřevíkovský, aby je podrobil náročnému testu i za přítomnosti nových her - The Legend of Zelda: Majora’s Mask a Monster Hunter 4 Ultimate - a už příští středu v podvečer vám přineseme naše dojmy a závěry v ucelené formě. Budete moci číst, budete moci sledovat a hlavně - budete moci zjistit, zda se vyplatí po nových 3DS handheldech sáhnout.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz