No More Heroes 3 odloženo na příští rok
Novinka No More Heroes 3 odloženo na příští rok

No More Heroes 3 odloženo na příští rok

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

10. 9. 2020 08:45
Reklama
Reklama

Epidemie koronaviru má na svědomí další odklad. Očekávané pokračování oblíbené série šílených hack’n’slash akcí No More Heroes, exkluzivní pro konzoli Nintendo Switch, nakonec nevyjde letos, ale až příští rok. Šéf vývoje Gojči “SUDA51” Suda to oznámil na svém Twitteru. Za odklad mohou především problémy spojené s organizací a plánováním.

No More Heroes 3 se nám naposledy ukázalo v traileru během loňské show The Game Awards. Od té doby jsme o projektu mnoho neslyšeli. I za to se Suda omlouvá a slibuje, že studio v současnosti pracuje především na kvalitativní stránce hry. Kdy konkrétně se v roce 2021 návratu Travise Touchdowna a jeho energetické katany dočkáme zatím nevíme.

Suda ale přinesl i pozitivnější zprávu. Do vývoje se totiž zapojil ilustrátor Darick Robertson, spolutvůrce populárního temného superhrdinského komiksu The Boys. Ten se má podílet na, nepřekvapivě, herních ilustracích. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz