Hrej.cz PAC-MAN 99 Novinka

Nintendo vydává Pac-Man 99. Unikátní battle royale procvičí vaše schopnosti v klasické hře

radek-raudensky
Radek Raudenský
7. 4. 2021 18:25 Sdílej:

Žánr battle royale se, i přesto, že vrcholil už před několika lety, stále objevuje, a to i u značek, kde by podobnou reinkarnaci čekal jen málokdo. Není to tak dávno, kdy se do vod battle royale pustila série Final Fantasy, nyní se souboj o jedno vítězné místo dostává i k Pac-Manovi.

Reklama
Reklama

  • Nintendo oznámilo zítřejší vydání Pac-Man 99
  • Hra kombinuje battle royale a klasického Pac-Mana
  • Je zdarma pro všechny předplatitele NSO

Nintendo totiž oznámilo vydání hry Pac-Man 99, kde budete vy a dalších 98 hráčů soutěžit o prvenství. Každý hráč se zhostí role klasického Pac-Mana, který požírá kuličky a utíká před duchy ve svém poli, ale s několika twisty. Na mapě se mohou objevit speciální Pac-Mani z map vašich soupeřů, kteří vás zpomalí,  či celý vláček z duchů, jenž můžete pomocí power-upu obrátit ve svůj prospěch.

Hra bude od zítřejších tří ráno našeho času dostupná zdarma pro všechny předplatitele Nintendo Switch Online, i zde ale můžete Nintendo „podpořit“ a zakoupit si například speciální skin vaší arény. Není to poprvé, co Nintendo přineslo tento koncept – před dvěma lety studio vydalo Tetris 99, který funguje na velmi podobném principu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz