Představen remake The House Of The Dead. Vývojáři slibují přepracovanou grafiku i nové herní mechanismy
i Zdroj: Hrej.cz
The House Of The Dead: Remake Novinka Představen remake The House Of The Dead. Vývojáři slibují přepracovanou grafiku i nové herní mechanismy

Představen remake The House Of The Dead. Vývojáři slibují přepracovanou grafiku i nové herní mechanismy

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 4. 2021 11:30

Včerejší akce Nintenda přinesla kromě mnoha dalších titulů i první ukázku remaku The House Of The Dead, klasické střílečky, která se světu poprvé představila skrze arkádové automaty. Série se naposledy ukázala v pokračování The House Of The Dead: Scarlet Dawn z roku 2018.

Reklama

  • Forever Ent. představují remake The House Of The Dead
  • Kultovní střílečka ožije s novou grafikou, modely i herními prvky
  • Vyjde během tohoto roku na Nintendo Switch

Remake The House Of The Dead of studia Forever Entertainment představí kompletně přepracovaný první díl. Nový trailer ukazuje modernizovanou grafiku společně s přepracovanými modely postav a klasickou point-and-shoot hratelností, která bude podporovat lokální kooperaci. Mimo to ale vývojáři slibují nové hratelnostní mechanismy, které sedí moderním herním standardům.

Remake kultovní střílečky zamíří na Nintendo Switch během tohoto roku, prozatím ale vývojáři neprozradili, jestli se titul podívá i na jiné platformy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz