Hrej.cz Novinka

Nintendo ani letos nechystá E3 konferenci

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
28. 4. 2017 12:05 5 Sdílej:
Reklama
Reklama

E3 se již kvapem blíží a jestliže jste si po poslední zprávě dělali naděje na zásadní změnu v přístupu Nintenda, tak pro vás máme možná smutnou zprávu – ani letos nebude Nintendo mít vlastní konferenci. A to navzdory tomu, že dle původních slibů plánuje tato společnost nadále prosazovat tu svou, což má v současnosti podobu protěžování Nintenda Switch.

Informace zazněla v rámci poslední finanční zprávy investorům a odráží stále trvající trend, který Nintendo nasadilo již před lety. Japonský gigant se tím vyhne u jiných vydavatelů tradiční prezentaci. Ta dle prezidenta společnosti patří zejména investorům, analytikům a médiím, tedy všem, jenom ne samotným hráčům. Jak ale bude ona prezentace portfolia firmy v rámci E3 fungovat, to se teprve dozvíme, na hráče však zcela jistě dojde, neboť letos se brány výstaviště otevírají nejen novinářům, ale i širší veřejnosti. Hráči sami si tedy budou moci řadu ještě nedokončených titulů vyzkoušet na vlastní kůži a ty od Nintenda jistě nebudou žádnou výjimkou.

Poslední rok, kdy Nintendo mělo vlastní konferenci, byl rok 2013 a od té doby je průběh příprav na E3 pokaždé stejný – ostatní vydavatelé oznamují data i hodiny a lákají na první střípky svých plánů, Nintendo však nikoli a maximálně se objeví datum tradiční a předtočené video prezentace jménem Nintendo Direct. Něco podobného tedy očekáváme i letos, zatím to však oficiálně potvrzené ještě není.

Tak jako tak se jistě dočkáme prezentace titulů z vlastní produkce Nintenda i těch, které pocházejí od ostatních vydavatelů. Určitě tedy letos v létě uvidíme například i nový ročník fotbalu z produkce EA, otázkou však zrovna v tomto případě je, zda takový fotbal bude vlastně tím stejným zážitkem, jako je tomu kdekoli jinde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz