Hrej.cz Novinka

Netflix pozastavil natáčení Zaklínače

radek-raudensky
Radek Raudenský
17. 3. 2020 11:50 Sdílej:
Reklama
Reklama

Koronavirus, respektive situace a opatření okolo něj, se nedotýkají pouze zrušených akcí, práce z domova či karantény, ale také natáčení filmů či seriálů. Například seriálový gigant Netflix už v minulosti pozastavil produkcí pořadů, které se natáčeli v Kanadě či USA, přičemž ostatní natáčení se probírali jednotlivě, případ od případu.

Právě tímto probíráním se nakonec pozastavilo i natáčení seriálového Zaklínače. Jeho natáčení probíhalo v Arborfield Studios v Anglii, a web Variety, po první informaci od webu Deadline, zveřejnil také email, který byl zaslán členům produkčního týmu.  

„Koronavirus vystavil velkou výzvu a problémy pro všechny, kteří pracují na place v rámci produkce pro Netflix. Jsme velmi vděční za všechnu práci, která zajistila bezpečí pro náš štáb a herce během této pandemie. Zdraví našich herců a štábu je naší hlavní prioritou. Stojíme proti bezprecedentní globální pandemii, která je mimo naší kontrolu, a v mnoha případech zde máme restrikce uložené vládami.“

„Učinili jsme tak rozhodnutí, které je okamžitě platné, že pozastavujeme na dva týdny produkci, a budeme podporovat naše produkční partnery pracujících na seriálech Netflix UK. To dovolí všem, aby udělali rozhodnutí o tom, jak se posunout kupředu.“

Seriálový Zaklínač se měl začít natáčet na začátku tohoto roku s tím, že vydání bylo naplánováno na příští rok. Prozatím Netflix nevydal žádné informace o tom, jak se toto pozastavení projeví na vydání.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz