Netflix potvrdil třetí sérii Zaklínače, přípravu druhého animovaného filmu a seriál cílený na mladší publikum
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Netflix potvrdil třetí sérii Zaklínače, přípravu druhého animovaného filmu a seriál cílený na mladší publikum

Netflix potvrdil třetí sérii Zaklínače, přípravu druhého animovaného filmu a seriál cílený na mladší publikum

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

26. 9. 2021 07:50

Akce Tudum společnosti Netflix přinesla trojici větších oznámení pro vyznavače Bílého vlka a jeho neherního světa. Spolu s očekávanou třetí řadu seriálu sledující dějovou linku z povídek a románů Andrzeje Sapkowskiho dorazí na streamovací službu i animovaný snímek po vzoru The Witcher: Nightmare of the Wolf a nový seriál pro mladší diváky.

Reklama

  • Netflix oficiálně potvrdil přípravu třetí sezónu seriálového Zaklínače
  • Oznámení se dočkalo také pokračování animovaného filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf 
  • A nakonec i ohlášení nového seriálu pro rodinu a mladší publikum

Informací o projektech není mnoho, a to ani u seriálu s Henrym Cavillem. Jelikož je premiéra jeho druhé série naplánována až na 17. prosince, není nečekané, že se Netflix zdráhá pro tento moment větší sdílnosti o sérii budoucí. Její události a herecké obsazení budeme tudíž řešit až někdy jindy. Abychom ale neodešli s prázdnou, došlo mimo dalšího i na uvolnění klipů ze druhé série Zaklínače (zde a zde), pohled do zákulisí připravovaného hraného seriálu The Witcher: Blood Origins a trailer shrnující vše podstatné z uplynulé cesty Geralta a jeho spojenců. 

Ani s přeskokem ke zbývajícím projektům detailů příliš nepřibývá. Seriál určený pro děti a zbylou rodinu nedostal zatím oficiální jméno ani přibližné datum vydání. A co se týče v pořadí druhého animovaného filmu, u něj vzhledem k zakončení letošního snímku s Vesemirem tušíme, že by mohl snadno navázat tam, kde Nightmare of the Wolf skončil. Žádná oficiální potvrzení ale prozatím nemáme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz