Hrej.cz Novinka

Netflix opět pozastavil natáčení Zaklínače

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
8. 11. 2020 13:05 Sdílej:
Reklama
Reklama

Seriálová adaptace Zaklínače od Netflixu pozastavuji produkci chystané druhé série kvůli pozitivnímu testování na výskyt nemoci Covid-19. K oznámení tak dochází krátce poté, co byly v databázi Writers Guild of America objeveny nepotvrzené zmínky o plánované třetí sérii.

Celkový počet nakažených má v současné chvíli činit celkem 4 osoby. Mezi zasaženými není podle informací magazínu Deadline nikdo z předních představitelů seriálu. Produkce a dotočení zbývajícího materiálu má pokračovat ve chvíli, kdy bude možné předpokládat, že hercům ani pomocnému personálu nehrozí žádné nebezpečí.

Nynější nenadálá situace značí už druhý případ, kdy bylo natáčení pozastaveno kvůli pozitivnímu testování někoho z účastníků. Naposledy se tomu tak stalo v březnu letošního roku, přičemž nyní pozastavené práce byly po někdejší karanténě plně navázány v srpnu. Podle stávajícího plánu Netflixu bychom se druhé série Zaklínače měli dočkat v průběhu roku 2021.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz