Nejluxusnější herní myš Razer Viper Mini váží jen 49 gramů. Stojí ale víc než DualSense Edge
i Zdroj: Razer / Viper Mini press kit
Hardware Novinka Nejluxusnější herní myš Razer Viper Mini váží jen 49 gramů. Stojí ale víc než DualSense Edge

Nejluxusnější herní myš Razer Viper Mini váží jen 49 gramů. Stojí ale víc než DualSense Edge

Jakub Fišer

Jakub Fišer

3. 2. 2023 11:00 2

Razer představil svou nejinovativnější herní myš. Ta vychází z modelu Viper Mini, nabízí však vylepšený design a z hlediska zpracování jde o nejlehčí bezdrátovou herní myš na trhu. To se však promítá do ceny, která převyšuje 7 tisíc korun.

Reklama

  • Nová herní myš Razer Viper Mini Signature Edition váží jen 49 gramů
  • Nabízí konstrukci z hořčíku a stylový děrovaný design
  • Její cena je však závratných 279 dolarů, tedy víc jak 7 tisíc korun

Razer Vipe Mini Signature Edition přichází v černém provedení a s děrovaným vzorem. Ten má nejen estetický význam, ale také se díky tomuto specifickému zpracování dokázalo dosáhnout aktuálně nejnižší hmotnosti u herní myši – 49 gramů.

Zařízení je zpracované z hořčíkové slitiny, disponuje optickým senzorem Razer Focus Pro 30K a integrovanou baterií neznámé kapacity, která by měla vydržet 60 hodin hraní a dobije se za 90 minut.

Co se týče hardwarových tlačítek, nejde o vyloženě bohatou myš. Nabízí 5 klasických programovatelných, tedy dvě hlavní, dvě boční a kolečko. Podle specifikací na webu výrobce má myš garantovanou výdrž 90 milionů kliknutí, nicméně Razer poskytuje prodlouženou 3letou záruku v ceně.

A kolik že výkvět herních myší od Razeru stojí? Viper Mini Signature Design vstoupí na trh již toto jaro, pravděpodobně i v České republice. Prodávat se bude pouze v jedné barvě a to za 279,99 dolaru, tedy asi 7 400 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz