Nejlepší Lego hry pro telefony: Star Wars, Batman a méně známý klenot
i Zdroj: Google Play / Lego
Mobilní hraní Novinka Nejlepší Lego hry pro telefony: Star Wars, Batman a méně známý klenot

Nejlepší Lego hry pro telefony: Star Wars, Batman a méně známý klenot

Jakub Fišer

Jakub Fišer

22. 6. 2022 08:35

Za ty roky ve vývoji se Lego hry staly jakýmsi vlastním žánrem. Snoubí v sobě prvky akční adventury s dobře umístěnými vtípky, které pobaví hráče napříč celým věkovým spektrem. Mnoho oficiálních Lego her je dostupných i na mobilní telefony, které jsou ty nejlepší?

Reklama
Reklama

  • Lego hry patří k nejoblíbenějším žánrům videoher vůbec
  • Vyzkoušejte jejich verzi Hvězdných válek nebo komiksového Batmana
  • Pokud vás zajímá spíše kolonizace Marsu a lety do vesmíru, zkuste Explorers

Lego Star Wars: The Complete Saga

Ve světě Lego her bývají kostičkové Hvězdné války označované za vůbec nejlépe zpracované. I proto volíme jednu z her na našem seznamu právě kompletní ságu Star Wars. Hra obsahuje 1. až 6. díl přepracovaný do Lego světa, samozřejmě s dobře známými postavami a událostmi.

Nejlepší Lego hry pro telefony: Star Wars, Batman a méně známý klenot
i Zdroj: Google Play / Lego

Jak už to u Lego her bývá, dávají si za úkol vyprávět známý příběh vtipnou a hravou formou. Tvůrci lákají na 36 příběhových úrovní a přes 120 hratelných postav. Samotná hra má však podle některých reakcí starší grafiku. Na vašem telefonu či tabletu budete potřebovat 1,44 GB místa. Pokud jde o cenu, na iPhonech a iPadech je The Complete Saga zdarma, na Androidu stojí 199 Kč včetně DPH.

Lego City Explorers

Další hra z univerza dánské stavebnice nás vezme do vesmíru. Jakožto společnost inspirovaná agenturou NASA budete mít za úkol dopravit vaši raketu na oběžnou dráhu a ještě dál. Kromě toho se budou konstruovat různá vozítka pro pohyb po jiných planetách, také základny a ubikace pro astronauty. Přímo ve hře si dokonce můžete přehrávat videa skutečných astronautů NASA, kupříkladu pro inspiraci.

Nejlepší Lego hry pro telefony: Star Wars, Batman a méně známý klenot
i Zdroj: Google Play / Lego

Dobrou zprávou je, že Lego City Explorers je kompletně zdarma, neobsahuje dokonce ani mikrotransakce. Stejně jako Star Wars, i Explorers je k mání jak na Android, tak na iPhony a iPady. Připravte si cca 300 MB na úložišti.

Lego Batman: DC Super Heroes

A nyní něco pro fanoušky superhrdinů. V kostičkovém zpracování Batmana a jeho kolegů z DC Comics prožijete hlavní příběh za netopýřího muže, Supermana, Flashe, Green Lanterna a dalších. Proti vám budou stát ikoničtí záporáci, jako Joker nebo Lex Luthor. Ve hře je až 80 hratelných postav, které si můžete postupně vylepšovat a nasazovat jim novější vybavení.

Lego Batman: DC Super Heroes je k dispozici pouze pro iOS a iPadOS, a to za cenu 129 Kč včetně DPH. Na Androidu zkuste hledat obdobnou hříčku jménem Lego Batman: Beyond Gotham, která vyjde na 139,99 Kč.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz