Nabídka služby PlayStation Plus se rozroste o tituly určené pro virtuální realitu
Novinka Nabídka služby PlayStation Plus se rozroste o tituly určené pro virtuální realitu

Nabídka služby PlayStation Plus se rozroste o tituly určené pro virtuální realitu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

14. 10. 2021 09:00

Už je to pět let od chvíle, kdy Sony představila vlastní virtuální realitu - PlayStation VR. Společnost se rozhodla malé výročí náležitě oslavit, radost samozřejmě udělá hlavně samotným hráčům.

Reklama
Reklama

  • Sony slaví pět let od chvíle, kdy byla představena virtuální realita pro PlayStation
  • Hráči nyní mohou vyzkoušet přes 500 her
  • Druhou nejhranější je Beat Saber

Od října totiž tituly určené pro virtuální realitu okoření službu PlayStation Plus. Předplatitelé se mohou těšit hned na tři hry, které doplní tradiční nabídku. Více detailů Sony poskytne v následujících týdnech, pravděpodobně ve chvíli, kdy bude představena nadílka pro další měsíc.

Výběr se ostatně za ty roky významně rozšířil. S brýlemi na hlavě mohou hráči vyzkoušet více než 500 titulů. Sony v této souvislosti prozradila, jaké patří mezi ty nejpopulárnější na celém světě. Na trůnu sedí Rec Room, v němž si hráči mohou vytvořit vlastní místa pro trávení volného času s přáteli a navazovat vztahy s dalšími lidmi. Už na druhém místě je ale československá senzace Beat Saber, což je bezesporu velký úspěch. Mezi nejvíce hrané patří také PlayStation VR Worlds, The Elder Scrolls V: Skyrim VR a Resident Evil 7 biohazard.

Nabídka služby PlayStation Plus se rozroste o tituly určené pro virtuální realitu

Zároveň jde o jasný signál, že společnost s virtuální realitou počítá i do budoucna. Sony už ostatně potvrdila, že se připravuje další verze pro konzoli PlayStation 5, která přinese ovladače s adaptivními triggery a senzory pro detekci dotyku. Nový headset podle spekulací dorazí o Vánocích, ovšem až v příštím roce.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz