Oznámeno pokračování Perfect Dark
Novinka Oznámeno pokračování Perfect Dark

Oznámeno pokračování Perfect Dark

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

11. 12. 2020 01:55
Reklama
Reklama

Na čem pracuje studio The Initiative? Tato otázka nás v posledních měsících trápila poměrně často. Proslýchalo se, že si vývojáři vzali do parády pokračování Perfect Dark, špiónské série, která vzešla z produkce studia Rare. A to se nyní potvrdilo.

První díl se ukázal v roce 2000 na Nintendu 64, o pět let později vyšlo Perfect Dark Zero, to už šlo o launchový titul pro Xbox 360. V roce 2010 pak došlo na remaster jedničky. K dvacátým narozeninám dostala značka oznámení regulérního pokračování.

Hra je zasazena do blízké budoucnosti, v níž korporace sice zachránily lidskou populaci, za což ale musely zaplatit vysokou cenu. Příroda se totiž jen tak ovládat nenechá. Joanna Dark ale zatím přesně neví, co nadnárodní firmy skrývají.

Zdá se, že půjde o žíly trhající drama s ekologickým podtónem. Hra je momentálně vyvíjena pro konzole z rodiny Microsoftu, dá se očekávat, že se na konkurenčních platformách neobjeví. PC verze ale vyloučena není. Datum vydání zatím prozrazeno nebylo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz