Na internetu se objevují propagační materiály nového Assassin’s Creed. Poukazují na bonusovou misi
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Na internetu se objevují propagační materiály nového Assassin’s Creed. Poukazují na bonusovou misi

Na internetu se objevují propagační materiály nového Assassin’s Creed. Poukazují na bonusovou misi

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

1. 9. 2022 13:04

V posledních dnech sílí spekulace týkající se připravovaného pokračování série Assassin’s Creed. Už déle prakticky jistě víme, že kromě ambiciózní platformy Infinite vznikne i o něco komornější projekt s původním označením Rift. Včera jsme informovali o tom, že by hra mohla nést název Mirage. To by potvrzovaly nejnovější úniky odkazující zřejmě na bonusovou misi pro předobjednávky hry.

Reklama

  • Další úniky potvrzují vývoj Assassin's Creed Mirage
  • Bagdádský díl zřejmě nabídne bonusovou misi inspirovanou pohádkami Tisíce a jedné noci

Informaci na sociálních sítích zveřejnil twitterový účet TheCodexNetwork. Příspěvek byl sice rychle odebrán, ale dále se šíří. Na propagačních snímcích je vidět hrdina hry čelící neznámému nepříteli ve dveřích. Kromě názvu s podtitulem Mirage také můžeme vidět upoutávku na “The Forty Thieves Quest”. S největší pravděpodobností se jedná o bonusový obsah pro hráče, kteří si hru pořídí v předobjednávce.

Fanoušci vypichují, že název prakticky jistě odkazuje na příběh Ali Baba a čtyřicet loupežníků, původně ze sbírky příběhů Tisíci a jedné noci.

Připomínáme, že se dle spekulací má hra odehrávat v Bagdádu a vyprávět mládí jedné z klíčových postav současného příběhu série, Basima. Fanoušky by mělo lákat i to, že jako menší titul Mirage/Rift nabídne návrat ke kořenům, tedy městskou hratelnost s menším důrazem na RPG prvky a naopak větší mírou pouličního stealthu a klasických asasínských metod boje.

Oficiálního odhalení se dočkáme snad už 10. září, kdy Ubisoft představí svou show Forward, zaměřenou právě na budoucnost ságy Assassin’s Creed.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz