Multiplayer Halo Infinite bude zdarma. Samotná hra dorazí kolem Vánoc
Halo Infinite Novinka Multiplayer Halo Infinite bude zdarma. Samotná hra dorazí kolem Vánoc

Multiplayer Halo Infinite bude zdarma. Samotná hra dorazí kolem Vánoc

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

13. 6. 2021 20:02

Očekávání hráčů se plní i u 343 Industries. Halo: Infinite přistane na PC a obě generace Xboxu s free-to-play multiplayerem, a to ještě koncem letošního roku.

Reklama
Reklama

  • Halo: Infinite vychází na sklonku letošního roku
  • Online část bude následovat trend free-to-play multiplayeru

Nová generace Halo má na herní scénu vstoupit v období Vánoc, na přesné datum – pokud hra letos opravdu vyjde – si nicméně budeme muset ještě počkat. 

Grafická stránka prošla mírnou úpravou, stále však nejspíše nejde o vizuální podívanou, kterou si hráči od příspěvku do ikonické série slibovali – v tomto ohledu jde tak s ohledem na roční odklad o jistou formu zklamání.

Možnosti integrovaného multiplayeru mají být nově obohaceny o přítomnost počítačem řízených oponentů, jejichž zdolávání hráče připraví na skutečné protivníky v ostré hře. První hráči budou moci hru více hráčů otestovat v průběhu léta. 

Finální produkt bude podporovat přenositelnost obsahu mezi cílovými platformami (cross-progression) i možnost propojení všech hráčů v multiplayeru (crossplay).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz