Mrkněte na prvních 15 minut z rozšíření Lost Between Worlds pro Far Cry 6
i Zdroj: Ubisoft
Far Cry 6 Novinka Mrkněte na prvních 15 minut z rozšíření Lost Between Worlds pro Far Cry 6

Mrkněte na prvních 15 minut z rozšíření Lost Between Worlds pro Far Cry 6

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

7. 12. 2022 09:33 2

Dani Rojas se pomalu chystá na další šichtu, tropický ostrov Yara totiž navštívila podivná mimozemská entita, která způsobila pořádnou paseku. Zbrusu nové rozšíření se prezentuje ve vydatné ukázce.

Reklama


Video připravil magazín IGN. Ukázka zachycuje setkání s entitou Fai, která Dani uvězní v mezidimenzionální pasti. Pokud se bude chtít vrátit k poklidnému pochlastávání karibského rumu, bude muset projít skrze trhliny a slepit roztříštěný krystal.

Jednou z připravených lokací je Fractured Fortress. Hned na první pohled je jasné, že se vývojáři pořádně vyřádili, skoro to vypadá, že při designování úrovní také hodně popíjeli. Ačkoli má Dani poměrně dost manévrovacího prostoru, je zcela evidentní, že oproti základní hře půjde o mnohem přímočařejší akci. 

Lost Between Worlds si můžete pořídit buď zvlášť, nebo zkoupením Game of the Year edice, pokud vám stále chybí základní hra. Tu si můžete vyzkoušet v bezplatné trial verzi, která je od minulého týdne dostupná na všech platformách.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz